fbpx

חברת HR HOME הינה בית למשאבי אנוש עבור חברות ומועמדים כאחד

HR HOME מתמחה בהקמת מערכי HR תומכי לקוח, תוך מענה מקצועי וממוקד בהתאם לדרישות ספציפיות ומורכבות מותאמת בכל ארגון עבור לקוחות מקומיים וגלובליים. ל HR HOME יכולות אפיון וניתוח תהליכים באופן יצירתי ומעמיק, היכולת לגבש אסטרטגיה תוך חשיבה מחוץ לקופסא וניתוח סיטואציות ומינוף התהליך באופן מקצועי ומהיר. ההכרות והליווי עם מספר חברות מגוונות במשק מעשיר בידע ומביא לחשיבה יצירתית כל פעם מחדש. הDNA הארגוני הוא אותו DNA שנרכיב אתכם ביחד להצלחה מדויקת בגיוס וניהול תהליכי משאבי אנוש בארגון.

משאבי אנוש הינו לב ליבת הפעילות שלנו ומלווה באמצעות מומחי ידע ונסיון בתחומי ה HR משלבי אפיון והקמה, בחינת תהליכים ואסטרטגיה ועד יישום נקודתי במטרה לתת את המענה הרחב והמקצועי ככל שניתן.

משאבי אנוש הינו לב ליבת הפעילות שלנו ומלווה באמצעות מומחי ידע ונסיון בתחומי הHR משלבי אפיון והקמה, בחינת תהליכים ואסטרטגיה ועד יישום נקודתי במטרה לתת את המענה הרחב והמקצועי ככל שניתן.

מהצד האחר נמצאים המועמדים המחפשים הזדמנויות אחרות, מעוניינים לבנות אופק קריירה ולהתקדם. הם נתקלים לא מעט בקושי בהבנת השוק, התהליכים וכיצד לצוף מעל פני כל המדיה ולבלוט, להצליח לפתח קריירה ולהגיע אל היעד המקצועי והאישי המתאים עבורם. לחפש עבודה זו עבודה בפני עצמה, ולחפש עובדים גם כן..

שותפות אסטרטגית בתחומי משאבי אנוש

"את HR HOME הקמתי מתוך אהבה למקצוע, חיבור מעמיק לתהליכי משאבי אנוש כגרעין וליבו של כל ארגון בצמיחה ולאורך כל הדרך ובמטרה ליצור תהליך איכותי וממוקד בהלימה מלאה בין משאבי האנוש לחזון ולאסטרטגיה העסקית."

לימור אלוני שרף - מנכ"ל ובעלים

סמנכ”לית משאבי אנוש בעברה ובעלת ניסיון של מעל 18 שנים בתחומי הפיתוח העסקי וניהול משאבי אנוש לחברות בצמיחה, מתמחה באפיון תהליכים, בניית תכניות אסטרטגיות והקמת מערכים תומכים לצורך מימוש אידיאלי.
בעלת רקע נרחב בדיני עבודה, תהליכי גיוס וסורסינג וחשיבה עסקית חדה.
בעברה ניהלה תחומים עסקיים המשלבים משאבי אנוש, גיוס ותכניות עסקיות בבתי תוכנה וחברות פרויקטים, מהקמה של חטיבה עסקית מראשיתה ועד הובלת שינוי אסטרטגי טכנולוגי ועסקי בפרויקטי ליבה בעיקר בתחומי ההייטק והבטחון

תכירו את הצוות שלנו!

אלה אורן

פסיכולוגית ארגונית, Talent Sourcer & Recruitment Specialist ובעלת נסיון של 8 שנים בתחום. עוסקת בגיוס טכנולוגי, ייעוץ קריירה, ניהול וליווי תהליכי גיוס. יצירתית ומדוייקת, מדלגת בין פרויקטים ומנצחת על מספר אינסופי של טאבים בכרום. מומחית בסריגה בכל הרמות, אלופה באפיה ומתנדבת במרכז הישראלי לכלבי נחיה לעיוורים.

דגנית פלר

מנהלת משאבי אנוש בעלת ותק מקצועי בתעשיית הביטחון של למעלה מ 14 שנים. תחת אמתחתה ניסיון רב בגיוס טכנולוגי, חניכה מקצועית, ייעוץ למנהלים ושיפור תהליכים ארגוניים. בעלת פרס איכות בניהול משאבי אנוש וידע רב בהפעלת והטמעת ערוצי תקשורת פנים ארגונית.

שירי יעקובי

רכזת גיוס וסורסרית מנוסה, מזה 5 שנים בתחום ההייטק. חיה ונושמת את האתגר המקצועי, היכולת לנבור בכל ה DATA ולגלות את ה TALENT הבא! מתגייסת למען כלבים בכל הארץ ובדרך אימצה את אוזו הכלב המתוק בעולם.

גלעד אלוני

גלעד, בעל ניסיון עשיר בתחום ניהול לקוחות ותפעול לצד יצירתיות ובניית תוכניות מיתוג לכל תהליך אותו פיתח. תהליך Branding המלווה כל מוצר, שירות, אדם בארגון הוא חלק מהמוצר המשלים של חברה מצליחה ופרודוקטיבית. כחלק ממעטפת השירות לכל לקוחות HR HOME אנו בונים ביחד אסטרטגיית מיתוג – לתוכניות פרט ורווחה, גיוס, שימור ויצירת קהילות אורגניות.

לירון בן חיים

לירון בעלת תואר ראשון במנהל עסקים אשר סיימה באמסטרדם , סוללת את דרכה בתחום הגיוס והסורסינג. חיה את הסביבה המשתנה, הספיקה לחוות את העולם והתרבויות במספר מדינות בהם גרה ומגיעה עם הבנת תרבויות וחשיפה לעולם תעסוקתי מגוון. מאמינה בלעשות טוב ולשמור על הסביבה עד כמה שניתן.

גלינה דבורקין

גלינה, בוגרת תואר שני ביעוץ ארגוני. בעלת 10 שנות ניסיון בניהול והובלה של תהליכי גיוס, אבחון וליווי מנהלים. מאמינה בלב שלם שהצלחת הארגון מתבססת על תהליכי גיוס נכונים- אבחון והבנה של צרכי הארגון, איתור המועמדים המתאימים ביותר וליווי של המנהלים בשימור הכישרונות והידע בארגון. חובבת טיולים בטבע, מפגשים חברתיים ואפייה.

אלה הרחול ניר

אלה בעלת תואר שני במנהל עסקים ופיתוח ארגוני ו-7 שנות ניסיון בתפקידי גיוס E2E ומגוון תפקידי משאבי אנוש בארגון גדול ובסטרטאפים גלובליים. אוהבת אנשים וטכנולוגיה, מכורה ל-PINTEREST ולהרצאות TED. מאמינה שהחיבור בין המשאב האנושי לבין הביזנס זאת מערכת היחסים הכי חשובה בארגון.

אנה בהט

בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה וביולוגיה, תואר שני במנהל עסקים עם התמחות בניהול אסטרטגי של משאבי אנוש. מגיעה עם ניסיון בניהול תהליכי גיוס של דרגי ביניים ובכירים בעולם המדיקל. מאמינה שהדבר החשוב ביותר להצלחת התהליך הוא הבנה עמוקה של צרכי הלקוח ויחס אישי לכל אורכו. אוהבת שיחות עם אנשים מעניינים ולכתוב על החיים.

אורטל שמידוב

רכזת גיוס וסורסרית, בעלת ניסיון עשיר בגיוס טכנולוגי, מלווה תהליכי גיוס E2E , כולל ליווי מנהלים ועד קליטת הטאלנט הבא. חולמת טכנולוגיה ומתעדכנת עם אלקסה בכל החידושים.

הירשמו כעת

לדיוור לניוזלטר שלנו

עקבו אחרינו

Site By | SHOWCASE